Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Wystawy malarstwa w Galerii Brama
Czwartek, 16-07-2015

Burmistrz Brodnicy i Dyrektor Muzeum w Brodnicy mają zaszczyt zaprosić na otwarcie wystaw malarstwa Katarzyny Niemczak „Piórkiem i pazurkiem” oraz Aleksandry Zyskowskiej „Malarstwo”, które odbędzie się 25.07.2015 r. o godz. 15.00 w Galerii Brama, ul. Mały Rynek 4.

Katarzyna Niemczak - z wykształcenia i zamiłowania ogrodnik o specjalności kwiaciarstwo.

Pracowała jako konserwator zespołu pałacowo-ogrodowego w Wilanowie. Od ponad 20 lat mieszka na Warmii, w Barczewie k/ Olsztyna. Pracuje jako bioenergoterapeutka z państwowymi uprawnieniami w Ośrodku Naturoterapii „Istnienie” w Ruszajnach. Jest członkinią Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego POJEZIERZE w Olsztynie, oddział w Barczewie. Współpracuje z Galerią Sztuki „Synagoga” w Barczewie, Galerią Malarstwa TouchofArt w Wałbrzychu i galerią Nordic Skulptur w Sandnes w Norwegii. Maluje techniką akrylową na płótnie oraz na specjalnie przygotowanych, starych deskach. Jest wielką miłośniczką zwierząt. Szuka natchnienia w otaczającym świecie przyrody. Szczególną radość i satysfakcję sprawia jej malowanie ptaków, portretów psów i kotów oraz obrazów rustykalnych o tematyce wiejskiej. Realizuje indywidualne zamówienia na portrety zwierząt. Jej obrazy wiernie oddają charakter i temperament malowanego zwierzęcia.

Aleksandra Zyskowska - jest absolwentką malarstwa na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Obroniła dyplom z malarstwa w pracowni prof. Mariana Hermana w 2008 roku. Ukończyła również studia podyplomowe na Politechnice Lubelskiej na kierunku Wzornictwo Przemysłowe, otrzymując nagrodę za najlepszy dyplom. Mieszka i tworzy w Lublinie.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna