Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Życzenia dla stulatka
Czwartek, 24-04-2014

Burmistrz Brodnicy pan Jarosław Radacz i kierownik USC w Brodnicy pani Mariola Lulińska odwiedzili  pana Franiszka Hoga w dniu jego 100 urodzin, by złożyć mu życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.  Do pana Franiszka burmistrz skierował następujące życzenia. Dla jubilata były również  kwiaty i upominek

Wielce Szanowny Panie

Z wyrazami dumy i głębokiego szacunku mam zaszczyt, w imieniu władz samorządowych, Brodnicy przekazać Panu z okazji 100 rocznicy urodzin serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych lat życia w zdrowiu, spokoju i radości oraz wielu radosnych chwil w gronie najbliższych.

Jest to okazja niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas, w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości. Boża Opatrzność pozwoliła Panu osiągnąć ten wiek, o którym marzymy wszyscy i którego życzymy sobie wzajemnie w szczególnie uroczystych dla nas chwilach. Pana sędziwy wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem, skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków.

 

 

 

 

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna