Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Smakowita akcja "Moja zdrowa rodzina"
Wtorek, 09-09-2014

Dyrekcja Generalna ds. Zdrowia i Konsumentów Komisji Europejskiej zaprasza do włączenia się do akcji „Moja zdrowa rodzina”. Projekt jest inicjatywą społeczną, w całości finansowaną z funduszy publicznych. Celem akcji jest zwiększenie spożycia owoców i warzyw wśród dzieci, osób starszych oraz kobiet w ciąży.

Akcja „Moja zdrowa rodzina” polega na dostarczaniu rodzinom zgłoszonym do programu paczek ze świeżymi, lokalnymi i sezonowymi warzywami i owocami. Do udziału zostały wybrane w Polsce dwa regiony - województwo podkarpackie i kujawsko-pomorskie. W każdym z tych regionów poszukujemy 2225 rodzin, które zgodzą się otrzymywać paczki z owocami i warzywami, a następnie wziąć udział w ankiecie i odpowiedzieć na pytania dotyczące zwyczajów żywieniowych.

Kto może wziąć udział w projekcie? Rodziny, w których znajduje się przynajmniej jedna osoba należąca do grupy docelowej, tj.: kobieta w ciąży, dziecko, osoba starsza -65 +

Jak się zgłosić? Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać na adres mailowy:   lub na adres: ProPagator sp. z o.o. ul. Tamka 49/73, 00 -355 Warszawa.  Można także zarejestrować się online przez stronę: mojazdrowarodzina.pl. Zapraszamy także do spotkania z nami i rejestracji w dn. 31 sierpnia – będziemy promować akcję na terenie OSiR Inowrocław (stadion) podczas 31. Młodzieżowych Mistrzostw Polski w LA. Nabór trwa do 23 września (bądź do "nadesłania ostatniego z 2225 formularzy").

Jak długo? Akcja „Moja zdrowa rodzina” potrwa od września 2014 do października 2015. W ciągu tego czasu Twoja rodzina otrzyma 12 paczek (z wyłączeniem lipca-sierpnia 2015 r.). Dystrybucji warzyw i owoców towarzyszyć będą dodatkowe działania: na stronie internetowej opublikowane zostaną ciekawe przepisy na potrawy z owoców i warzyw, na Facebooku projektu odbywać się będą konkursy z nagrodami.

 

Gdzie mogę odebrać moją paczkę? W mieście – Twoim bądź sąsiednim w przypadku niewielkiego zainteresowania osób z Twojego miasta – zostanie zorganizowany punkt bądź kilka punktów dystrybucji. Uczestnik akcji wskazuje na miejsce dla niego najbardziej dogodne. O miejscach i terminach dostaw poinformujemy po 23 września b.r.

Czy udział w projekcie jest płatny? Nie. Owoce i warzywa zostaną dostarczone do Twojego miasta za darmo.

 

 

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna