Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Szkolenia ZUS
Czwartek, 28-07-2016

1 sierpnia 2016 r. w godzinach od 10:00 do 12:00 w Urzędzie Miejskim w Brodnicy dyżurować będzie pracownik Inspektoratu ZUS w Brodnicy. Podczas dyżuru zainteresowane osoby będą mogły zasięgnąć informacji dot. obowiązków płatników wobec ZUS.

Dodatkowo Inspektorat ZUS w Brodnicy przygotował propozycje szkoleń i spotkań informacyjnych:

  1. W dniu 4 sierpnia szkolenie, podczas którego zastana omówione zasady poprawnego wypełniania załączników do zwolnienia lekarskiego. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Inspektoratu, Ul. Mały Rynek 5, godz. 9:00.

  2. W dniu 11 sierpnia dyżur pracownika Inspektoratu ZUS w Brodnicy w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie, ul. Główna 28, godz. 13:00-15:00. Podczas dyżuru będzie można zasięgnąć informacji na temat obowiązków płatników składek wobec ZUS.

  3. W dniu 16 sierpnia szkolenie, podczas którego zostaną omówione zasady poprawnego wypełniania dokumentów dot. renty z tyt. niezdolności do pracy. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Inspektoratu, Ul. Mały Rynek 5, godz. 9:00.

  4. W dniu 23 sierpnia szkolenie, podczas którego zostaną przedstawione funkcjonalności Platformy Usług Elektronicznych. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Inspektoratu, Ul. Mały Rynek 5, godz. 9:00.

  5. W dniu 24 sierpnia dyżur pracownika ZUS, który odbędzie się w godz. 10:00-12:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Brodnicy, ul. Gen. W Sikorskiego 19. Podczas dyżuru zainteresowane osoby będą mogły zasięgnąć informacji na temat obowiązków płatnika składek wobec ZUS.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna