Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Powietrze bez śmieci – oddaj swój głos na Brodnicę
Czwartek, 25-01-2018

Od 24 stycznia 2018 roku można głosować na Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Brodnicy w konkursie „Powietrze bez śmieci” organizowanym w związku ze społeczną kampanią edukacyjną „Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci” prowadzoną przez Fundację PGNiG S.A. im. Ignacego Łukasiewicza. Nagrodami w Konkursie jest budowa pięciu naukowych stacji zabaw w lokalizacjach wskazanych przez gminy, wybranych w głosowaniu. Będzie to miejsce aktywności w plenerze, demonstrujące prawa fizyki zachęcające do eksperymentów i doświadczeń, gdzie całe rodziny będą mogły poznać prawa nauki i bawić się nimi.

Głosować można pod linkiem: https://powietrzebezsmieci.pl/gminy/zaglosuj#dest wybierając na mapie daną lokalizację i postępując zgodnie z intrukcją. Każdy Głosujący może głosować jeden raz w ciągu danego dnia na jedną wybraną przez siebie Lokalizację.

Głosowanie potrwa do 28.02.2018 r. do godzinie 23.59.59 i odbywać się będzie w pięciu etapach. W ramach każdego z etapów internauci będą mogli oddawać swoje głosy na Lokalizacje, które ich zdaniem zasługują na wybudowanie na ich terenie Naukowej Stacji Zabaw. Po każdym etapie głosowania wybrana zostanie 1 (jedna) Lokalizacja, która zdobyła największą liczbę głosów w przeliczeniu na liczbę mieszkańców gminy, w której znajduje się dana Lokalizacja.

Celem projektu jest szeroko rozumiana edukacja. Działania skierowane są do lokalnych społeczności oraz najmłodszych uczniów szkół podstawowych. W ich ramach zachęcamy społeczności do głosowania na wybrane lokalizacje, by zdobyć Naukową Stację PGNiG oraz do prowadzenia zajęć edukacyjnych w oparciu o przygotowane materiały, gdzie nagrodą jest wyposażenie pracowni przyrodniczej.

Źródło: www.powietrzebezsmieci.pl

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna