Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Konkurs Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2011
Poniedziałek, 05-09-2011

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w III edycji konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2011. Nagrody główne ufundował Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.
Ideą konkursu jest wyłonienie i promowanie innowacyjnych mikro, małych i średnich przedsiębiorstw województwa kujawsko-pomorskiego. Formularze zgłoszeniowe można składać w trzech kategoriach: innowacyjna technologia, innowacyjny produkt lub innowacyjna usługa. Ocenie podlegają wyłącznie działania lub wdrożenia zaistniałe po 1 stycznia 2009 roku.
Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne. Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 września 2011 roku. Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe zamieszczone są na stronie internetowej konkursu www.tarr.org.pl/liderzy.
Uroczyste wręczenie nagród nastąpi w czasie konferencji wieńczącej obchody Europejskiego Tygodnia MSP 11 października 2011 r. w siedzibie Toruńskiego Parku Technologicznego. Laureaci konkursu otrzymają nagrody w postaci statuetek Liderów Innowacji Pomorza i Kujaw, a także inne nagrody ufundowane przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Europejski Tydzień MSP 2011 w kujawsko-pomorskim
Konkurs jest organizowany w ramach Europejskiego Tygodnia MSP. Wejdź na stronę www.tarr.org.pl/tydzienmsp i sprawdź co jeszcze czeka na przedsiębiorców z Kujaw i Pomorza. Zapraszamy również do odwiedzenia Europejskiego Tygodnia MSP na Facebooku. Pod adresem www.facebook.com/SMEWeek publikujemy szczegółowe informacje o wydarzeniach, które już wkrótce odbędą się w naszym regionie.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna