Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Przed wyborami
Poniedziałek, 05-09-2011

Informacja BURMISTRZA BRODNICY z dnia 1 września 2011 r. o zgłaszaniu kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011r.

Informuję, że do dnia 16 września 2011r. przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów do składów 16 obwodowych komisji wyborczych na terenie miasta Brodnicy w wyborach do Sejmu RP i Senatu RP.
Kandydatami do komisji mogą być tylko osoby ujęte w stałym rejestrze wyborców miasta Brodnicy.
Kandydatów do komisji mogą zgłaszać komitety wyborcze (pełnomocnik komitetu lub osoba upoważniona przez pełnomocnika) w Wydziale Organizacji Urzędu w Urzędzie Miejskim w Brodnicy w godzinach od 8.00 do 16.00.
Sposób zgłaszania kandydatów do obwodowych komisji wyborczych oraz szczegółowe zasady powoływania obwodowych komisji wyborczych został ustalony w Uchwale Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej.
Do celów zgłoszenia został ustalony wzór „Zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych”, będący załącznikiem do w/w uchwały PKW.
Uchwała PKW i wzór zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej www.pkw.gov.pl w zakładce „wybory Sejm/Senat” – „2011” – „Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej”.
Dodatkowe informacje dotyczące sposobu zgłaszania kandydatów do składów obwodowych komisji wyborczych oraz trybu powoływania tych komisji można uzyskać w Urzędzie Miejskim pod numerami telefonów: 4930602, 4930615, 4930349 i 4930339,
BURMISTRZ
/-/ Jarosław Radacz

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna