Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
ClassiX Online
Środa, 15-07-2020

ClassiX Online to koncerty, warsztaty, panele dyskusyjne, wywiady, spotkania z artystami, pokazy i premiery filmów. To cotygodniowa dawka dobrej kultury! 18. lipca rozpoczynamy cotygodniowy cykl spotkań online, pełnych inspirujących treści kulturalnych. Ponieważ COVID-19 uniemożliwił nam spotkania z publicznością na żywo, postanowiliśmy przekształcić ClassiX w mobilny dom kultury. Taka formuła pozwoli nam na prezentację jeszcze większej ilości artystów, wydarzeń i projektów artystycznych, dając nam możliwość dotarcia do znacznie szerszego grona odbiorców. Zaczynamy 18. lipca o godz. 20.00 od koncertu zespołu 5/6 w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku - współorganizatora wydarzenia, gdzie nie tylko damy się porwać energetycznej muzyce wokalnej, ale i porozmawiamy z artystami o ich inspiracjach, pasji i codziennej artystycznej rutynie.

YT: https://www.youtube.com/channel/UCxPe41yG_Po-c3z2MmL4P-Q

Facebook: https://www.facebook.com/festiwalclassix/

Następnie zawitamy do Warszawy, gdzie Sebastian Wypych zabierze nas w fascynującą podróż śladami tradycji ludowej włożonej w ramy współczesnych technik audiowizualnych. Podczas eko-panelu dyskusyjnego prowadzonego przez Marcina Tischnera porozmawiamy o filozofii zero waste, dobrych praktykach i eko-edukacji. Kolejna sobota sierpnia to spotkanie z niezwykłymi artystami - Magdą Hueckel i Tomkiem Śliwińskim i ich wielokrotnie nagradzanym filmem "Nasza klątwa". Sierpniowe spotkania z kulturą zakończymy live session w Zakopanem, gdzie Mat Kwiatkowski wraz z Kapelą Andrzeja Kalaty Korca nagrywać będą materiał na płytę "Rozmowy przy halnym". Wrzesień i październik obfitować zaś będą w premiery i nowości z rynku edukacyjno-kulturalnego. Nasłuchujcie i bądźcie z nami!

Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Mai i Mata Kwiatkowskich. Projekt dofinansowano z Narodowego Instytutu Wolności z Programu COVID-19, z budżetu Gminy Miasta Brodnicy oraz Starostwa Powiatowego w Brodnicy.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna