Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Analiza finansowa dla nieekonomistów
Środa, 07-12-2011

Burmistrz Brodnicy zaprasza na bezpłatne seminarium zatytułowane Analiza finansowa dla nieekonomistów promujące innowacyjną na rynku polskim, automatyczną e-usługę umożliwiającą opracowanie prognoz sprawozdań finansowych, ocenę rentowności inwestycji oraz weryfikację płynności finansowej. 

E-usługa umożliwia Państwu sporządzanie analizy kosztów i korzyści zgodnie z obowiązującym standardami. Zakres generowanego raportu końcowego jest odpowiedni do opracowania biznes planu/studium wykonalności niezbędnego w procesie ubiegania się o fundusze unijne m. in. w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych oraz Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Uczestnicy seminarium zdobędą cenną umiejętność przeprowadzenia analizy metodą czterech prostych kroków. Organizatorzy dowiodą, że całą procedurę można zakończyć w ciągu 15 minut, bez specjalistycznej wiedzy ekonomicznej. Dodatkową zaletą jest to, że każdy użytkownik e-usługi może przeprowadzić analizę w dowolnym czasie oraz dowolnego miejsca na świecie.

Seminarium realizowane jest w ramach projektu pn. „Platforma cyfrowa dla MSP oraz wdrożenie e-usługi ocena efektywności finansowej i ekonomicznej projektów inwestycyjnych"

Seminarium odbędzie się w dniu 28.12.2011 r. o godz. 930 w sali  Urzędu Miejskiego w Brodnicy. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w szkoleniu w Urzędzie Miejskim, pokój 203 do 21.12.2011 r. Liczba miejsc ograniczona.

Informacji udziela Magdalena Hoga - kierownik Biura Projektów Europejskich, tel. 056 49 30 626

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna