Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Chcesz śpiewać w chórze Canto Grazioso - przyjdź na casting
Czwartek, 13-09-2012

Miejski Chór Canto Grazioso zaprasza osoby od 16 roku życia na castingi do zespołu, które odbywać się będą: 26 września o godz. 16.00 i 29 września o godz. 10.30 w Brodnickim Domu Kultury.

" Jeżeli chcesz zdobywać nowe umiejętności woklane, wychodzić na scenę razem z nami, nagrywać płyty, podróżować i koncertować z zespolem oraz poznać nowych przyjaciół zostań jednym z nas i przekonaj się ile radości daje śpiew w chórze - mówią chórzyści i kierownik zespołu Mirosława Barczewska. - Serdecznie zapraszamy. Czekamy na utalentowanych muzycznie mieszkanców miasta i okolic.  

Miejski Chór Canto Grazioso z powodzeniem od 15 lat działa na scenie muzycznej. Wielokrotnie doceniany i nagradzany na festiwalach i przeglądach chórów w kraju i za granicą jest prawdziwym ambasadorem Brodnicy. Tegoroczny sezon artystyczny chór rozpoczął we wrześniu trasą koncertową Częstochowa - Kraków - Zakopane.  W październiku zespół nagrywać będzie kolejną już płytę, tym razem z kolędami.  W  listopadzie weźmie udział w konkursie chórów organizowanym przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 1 grudnia w ramach XXI Tygodnia Kultury Chrześcijańckiej Canto Grazioso wystąpi w Pałacu Anny Wazówny z koncertem promujacym ostatnią płytę chóru  "15 lat z Canto Grazioso". To tylko niektóre z planowanych dzialań chóru do końca tego roku. Więcej o zespole można dowiedzieć się odwiedzając stronę www.cantograzioso.net

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna