Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Z myślą o poprawie bezpieczeństwa
Piątek, 04-04-2014

Ulotki, broszurki i książeczki trafiły do brodnickich policjantów

Urząd Miejski w Brodnicy, przekazał brodnickim policjantom kilkaset ulotek, broszurek i kodeksów drogowych „w pigułce”. Podarowane policjantom kolorowe materiały, wykorzystywane będą podczas przeprowadzanych na terenie miasta wzmożonych policyjnych akcji i przy pogadankach z dziećmi o bezpieczeństwie.

- Brodniccy policjanci, po raz kolejny otrzymali od Urzędu  wsparcie w postaci różnego rodzaju ulotek, broszurek i książeczek z radami dotyczącymi bezpieczeństwa w ruchu drogowym - informuje mł.asp.Agnieszka Łukaszewska Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. - Podarowane materiały zawierają wiele ciekawych informacji, zarówno jak zachowywać się kiedy jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego, jak również informacje dotyczące zagrożeń, jakie stwarzają na drodze pijani kierowcy - dodaje pani rzecznik. 

Mini taryfikatory, poradniki dla rowerzystów i pieszych, rozdawane będą przez brodnickich policjantów, podczas wzmożonych działań na terenie Brodnicy. Książeczki z podstawowymi zagadnieniami na temat bezpieczeństwa w drodze do szkoły, otrzymywały będą dzieci, podczas pogadanek  z policjantami. Takie działania mają pokazać jak ustrzec się  zagrożeń i przyczynić  do  poprawy bezpieczeństwo na naszych drogach. 


Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna