Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
„Segreguj razem z nami” rozstrzygnięty
Środa, 10-06-2015

Biuro Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Brodnicy informuje, że została zakończona X edycja konkursu „Segreguj razem z nami” organizowanego przez Urząd Miejski w Brodnicy oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Konkurs polegał na zbieraniu makulatury i plastikowych nakrętek, a jego celem było wskazanie młodym ludziom sposobów na ograniczanie ilości odpadów wytwarzanych w domu oraz aktywny udziału w działaniach na rzecz środowiska.

W konkursie brało udział 10 placówek oświatowych. Ogółem zebrano 32 735,75 kg makulatury i 1 965,40 kg nakrętek. Najwięcej makulatury, 7 881,45 kg zebrało Gimnazjum Nr 1 w Brodnicy zajmując tym samym I miejsce. Na II miejscu znalazło się Przedszkole Niepubliczne z siedzibą przy ul. Kamionka 16 w Brodnicy, z wynikiem 7 751 kg makulatury, natomiast miejsce III przypadło Szkole Podstawowej Nr 2, której uczniowie zebrali 5 709 kg makulatury. W zbiórce nakrętek zwycięzcą zostało Przedszkole im. Marii Konopnickiej, zbierając 508,35 kg.

Wyłoniono również laureatów indywidualnych z poszczególnych placówek tj. dzieci i młodzież, którzy zebrali największą ilość makulatury i nakrętek w skali szkoły lub przedszkola.

Wręczenie nagród odbędzie się 17.06.2015 r. w Pałacu Anny Wazówny, o godz. 10:00. Na laureatów i uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna