Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Powiązane galerie:
grafika
Segreguj razem z nami - konkurs
Środa, 17-06-2015Zdjęć: 109
"Segreguj razem z nami" - podsumowany
Piątek, 19-06-2015

17 czerwca br. w Pałacu Anny Wazówny w Brodnicy odbyło się podsumowanie X edycji konkursu „Segreguj razem z nami”. I miejsce za największą ilość zebranej makulatury zajęło Gimnazjum Nr 1, które zebrało 7 881,45 kg makulatury, II miejsce zajęło Przedszkole Niepubliczne, które zebrało 7 751 kg makulatury, na III miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa Nr 2 z 5 709 kg makulatury.

Nagrodę za największą ilość zebranej makulatury w przeliczeniu na jednego ucznia zdobyło Przedszkole Niepubliczne z ilością 58,28 kg makulatury. Nagrodę za największą ilość zebranych nakrętek zdobyło Przedszkole im. Marii Konopnickiej z ilością 508,35 kg nakrętek. Oprócz tego rozdano ponad 140 nagród indywidualnych.

Nagrody ufundowane zostały przez Urząd Miejski w Brodnicy przy wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Brodnicy.

Uroczystość wręczenia nagród dla uczestników i laureatów konkursu ,,Segreguj razem z nami’’ uświetnił występ dzieci z zespołu „Niedźwiadki” ze Szkoły Podstawowej Nr 2.

Wszystkim przybyłym na uroczystość, a w szczególności dzieciom i młodzieży dziękujemy i zachęcamy do dalszego aktywnego działania na rzecz środowiska. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna