Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Segreguj i dbaj o środowisko
Środa, 16-11-2011

Zaproszamy młodzież ze szkół i dzieci z przedszkoli  do wzięcia udziału w kolejnej, VII edycji konkursu, pn. „Segreguj razem z nami”. Konkurs organizuje Urząd Miejski w Brodnicy i Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Celem Konkursu jest pogłębianie znajomości problemów środowiskowych związanych z odpadami komunalnymi, pokazanie korzyści płynących ze zbiórki makulatury oraz innych surowców wtórnych, kształcenie umiejętności ograniczenia ilości odpadów wytwarzanych w domu oraz aktywnego udziału w działaniach na rzecz środowiska.
-  Brodnica pretendując do miana „Gminy Przyjaznej Środowisku”, pragnie wykazać szczególną inicjatywę w trosce o swoje naturalne środowisko - mowi burmistrz Brodnicy.
Podstawą wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie i dostarczenie do Urzędu Miejskiego w Brodnicy, „Karty zgłoszenia udziału w Konkursie”, która dostępna jest w zakładce  "ochrona środowiska" na naszej stronie.

- Natura potrzebuje naszej pomocy, odpowiedzialnego jej traktowania i konsekwentnego działania, które przysłuży się jej ochronie. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa w konkursie „Segreguj razem z nami”; niech Wasze osiągnięcia poznają inni - mówi burmistrz.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna