Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Pomoc prawna za darmo
Czwartek, 04-07-2013

 

W Brodnicy w każdy pierwszy piątek miesiąca godz. 9.00-14.00 (Dział Poradnictwa Rodzinnego, ul. Św. Jakuba 22, tel. 56/ 4919771) odbywać się będą dyżury prawnika Biura ds. Polityki Prorodzinnej i Przeciwdziałania Przemocy w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu.

W Biurze będzie można otrzymać porady prawne na temat spraw związanych z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków i hazardu oraz przemocą w rodzinie.

Potrzebujący pomocy mogą liczyć na bezpłatną poradę również w siedzibie Biura przy ul. Słowackiego 114 w Toruniu oraz pod numerem telefonu 056 659-13-99.

Biuro prowadzi Kujawsko-Pomorską „Niebieską Linię” – Telefoniczne Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie. Na numer 800-154-030 można dzwonić codziennie w godz. 17-22.

Prosimy telefonicznie uzgodnić godzinę przyjęcia, aby uniknąć zbędnego oczekiwania, pod numerem 56/ 462 63 61 – Grudziądz

56/ 491 97 71 – Brodnica

Biuro ds. Polityki Prorodzinnej i Przeciwdziałania Przemocy w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu udziela pomocy prawnej i psychologicznej, podejmuje interwencje w instytucjach, z którymi muszą kontaktować się pokrzywdzeni, udziela ochrony socjalnej i propaguje Polską Kartę Praw Ofiary (dokument zawierający prawa przysługujące ofiarom przestępstw). Pracownicy Biura podejmują również akcje medialne i szkoleniowe oraz inicjatywy w zakresie zmian w obowiązującym prawie.

Dyżury pracującego w Biurze prawnika odbywają się w każdym przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego raz w miesiącu.

  1.  

 

 

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna