Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Przez Brodnicę kajakiem
Środa, 17-08-2011

W Telewizji Bydgoszcz emitowany będzie program "Kajakiem przez Kujawsko - Pomorskie".Jeden odcinek programu poświęcony został Pojezierzu Brodnickiemu i Brodnicy. Premiera odcina odbędzie się - 23 sierpnia o godzinie 19.00, a jego powtórka 27 sierpnia o godzinie 7.45.

Cykl "Kajakiem przez Kujawsko - Pomorskie"pokazuje najpiękniejsze szlaki kajakowe Kujaw i Pomorza. Prezentuje nasze województwo od strony wody. Udowadnia, że warto spędzić weekend, a może nawet tydzień lub dwa w kajaku. W programie wystepują eksperci: trener kajakarzy Zawiszy i kadry Mariusz Słowiński, ratownicy medyczni oraz gospodarze miejscowosci, w których kręcone były zdjęcia do filmów.

- Przy okazji wyprawy kajakiem pokażemy też miejsca, które warto odwiedzić "po drodze", czyli atrakcyjne punkty na mapie województwa: te, w których można urządzić postój i je po prostu zwiedzić - mówi współautor projektu Dariusz Gross. - Forma turystyki kajakowej jest jeszcze nie dość mocno spopularyzowana na Pomorzu i Kujawach. Szkoda, ponieważ region dysponuje wieloma fantastycznymi miejscami do jej uprawiania, dlatego zdecydowaliśmy się na taką produkcję. W naszym programie nie mogło zabraknąć Brodnicy i Pojezierza Brodnickiego.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna