Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
15. Rajd Brodnicki zapowiada się obiecująco
Piątek, 19-08-2011

26 i 27.08.2011 odbywać się będzie w ramach obchodów 30-lecia  delegatury Automobilklubu Toruńskiego w Brodnicy 15 Rajd Brodnicki. Organizatorami rajdu są:  Automobilklub Toruński i  Urząd Miejski w Brodnicy.  Załogi biorące udział w rajdzie stacjonować będą  w Ośrodku Wypoczynkowym  Stepol w Bachotku. 

15. Rajd Brodnicki zapowiada się niezwykle emocjonująco - mówią organizatorzy imprezy.
- Dotychczas swój akces w rajdzie zgłosiło niemal czterdzieści załóg. Organizatorzy w dalszym ciągu czekają na kolejnych chętnych. Lista zgłoszeń zostanie ostatecznie zamknięta dopiero w dniu prologu, czyli w piątek 26. sierpnia o godz. 16.

Kierownictwo rajdu przypomina jednak, że z formalnościami lepiej nie czekać na ostatnią chwilę. Do startu maksymalnie może zostać dopuszczonych 60 załóg. W przypadku większej ilość zainteresowanych o uczestnictwie zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Od rana 27  sierpnia do Brodnicy zaczną zjeżdżać barwnie oklejone rajdówki. Po godz. 10. rozpocznie się na Dużym Rynku  próba sportowej, będąca zapowiedzią dalszej, głównej części rajdu. Potem zawodnicy ruszą na  szutrowe trasy znajdujace się na północnym-wschódzie od miasta. Łącznie trasa tegorocznego rajdu liczy około 100 kilometrów. Rajdowcy pojawią się między innymi w takich miejscowościach jak np. Augustowo, Janówko, Trepki, Samin i Długi Most. Meta zlokalizowana będzie w ośrodku wypoczynkowym "Stepol" w Bachotku.

 
 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna