Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Narodowe Święto Niepodległości
Poniedziałek, 28-10-2019

Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz oraz Starosta Brodnicki Piotr Boiński od 8 do 11 listopada 2019 r. zapraszają do uczestnictwa w obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Obchody rozpoczną się 8 listopada o godz. 12.30 przy Pomniku Wdzięczności złożeniem kwiatów przez Burmistrza Brodnicy i Starostę Brodnickiego. Uroczystości w Pałacu Anny Wazówny gdzie m. in. nastąpi wręczenie medali i odznaczeń (wstęp za zaproszeniem) zaplanowano na godzinę 13.00. O godzinie 18.00 na Dużym Rynku w Brodnicy zorganizowane zostaną XI Brodnickie Nocne Manewry Patriotyczne. (org. Stowarzyszenie „Na Wiejskiej”. Zadanie dofinansowanie ze środków Gminy Miasta Brodnicy)

9 listopada br. na strzelnicy wojskowej przy Alei Józefa Piłsudskiego o godzinie 9.00 rozegrane zostaną Otwarte Zawody w Strzelectwie Sportowy o puchar Burmistrz Brodnicy.

11 listopada br. o godzinie 9.30 w kościele farnym w Brodnicy rozpocznie się uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem żołnierzy 4. Brodnickiego Pułku Chemicznego, pocztów sztandarowych, delegacji i Miejskiej Orkiestry Dętej.

Tego samego dnia o godz. 15.00 zapraszamy do Brodnickiego Domu Kultury gdzie nastąpi otwarcie wystawy malarstwa Mirosława Rusinka. Godzinę później o 16.00 również w Brodnickim Domu Kultury odbędzie się koncert pt. „Lubię wracać tam gdzie byłem” w wykonaniu Bydgoskich Solistów Arte Con Brio. Darmowe wejściówki na koncert do odbioru od 29 października w Urzędzie Miejskim w Brodnicy oraz Starostwie Powiatowym w Brodnicy.

W związku ze zbliżającymi się uroczystościami patriotycznymi Burmistrz Brodnicy apeluje również o oflagowanie w tych dniach swoich miejsc zamieszkania i pracy.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna