Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Spotkania informacyjne dla przedsiębiorców.
Piątek, 02-12-2011

Przedsiębiorców zainteresowanych pozyskiwaniem zewnętrznego finansowania w postaci dotacji oraz pozadotacyjnymi formami wsparcia zapraszamy na spotkania informacyjne nt. konkursu dotyczącego poddziałania 5.2.1 Wsparcie inwestycji mikroprzesiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Akcja informacyjną prowadzona jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w całym województwie. Włączył się w nią także, założony przez samorząd województwa, Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy.

Podczas spotkania 8 grudnia w godz. 12.00 - 14.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Brodnicy specjaliści z Urzędu Marszałkowskiego przedstawiają warunki konkursu i kryteria oceny projektów. Wartość projektu musi wynosić co najmniej 50 000 zł, natomiast maksymalna wartość projektu nie może przekroczyć 500 000 zł.
Uczestnicy mają także okazję poznać zasady korzystania ze wsparcia Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego w tym Funduszu Powierniczego JEREMIE, Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych oraz realizowanego przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego programu doradczego: Asysta w prowadzeniu działalności gospodarczej. Organizatorom zależy, by jak najwięcej przedsiębiorców z województwa mogło skorzystać z dogodnych dla siebie form finansowania inwestycji, zwłaszcza, że ogłoszony 30 września konkurs to już jeden z ostatnich w ramach adresowanego do firm poddziałania 5.2.1 RPO WKP.
W kolejnym okresie programowania wsparcie dotacyjne zastępowane będzie stopniowo przez finansowanie zwrotne. Istotne jest przygotowanie do tego przedsiębiorców także poprzez pokazanie im pozadotacyjnych źródeł zewnętrznego finansowania przedsięwzięć rozwojowych. Spotkania dedykowane są mieszkańcom poszczególnych gmin i odbywają się blisko ich miejsc zamieszkania.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna