Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
ZUS dla przedsiębiorców
Wtorek, 05-11-2013

Oddział ZUS w Toruniu, Inspektorat w Brodnicy zaprasza w dniach od 18 do 22 listopada br.  na Tydzień Przedsiębiorcy. W tych dniach  placówki ZUS otwarte będą do godziny 18:00,oczekując na przedsiębiorców chcących skorzystać z porad ekspertów.

Jest to akcja skierowana nie tylko do przedsiębiorców ale również do osób, które dopiero planują dołączyć do tego grona.

W ciągu tygodnia każdy przedsiębiorca, który skieruje swe kroki do placówki ZUS, uzyska m.in. kompleksowe informacje o wszystkich dostępnych instrumentach ułatwiających spłatę zadłużenia względem ZUS. Nie zabraknie  również informacji o abolicji składkowej.

W trakcie Tygodnia Przedsiębiorcy dowiemy się także, jak rozliczać się z ZUS bez wizyty w jednostce  ZUS, a więc jak korzystać z nowych narzędzi Platformy Usług Elektronicznych ZUS - e-płatnika PUE (alternatywy zarówno dla programu Płatnik, jak i comiesięcznych wizyt w oddziale ZUS). Z kolei duzi przedsiębiorcy, którzy nadal korzystają z programu Płatnik, dowiedzą się o istotnych zmianach w tym narzędziu, które wchodzą w życie w listopadzie.

W brodnickim Inspektoracie oprócz ekspertów Zakładu dyżurować będą również przedstawiciele  Urzędu Miejskiego, Powiatowego Urzędu Pracy i Urzędu Skarbowego.

Tydzień Przedsiębiorcy będzie także okazją  do założenia profilu płatnika na PUE.

Wszystkie osoby chcące zasięgnąć porad u ekspertów  Zakładu oraz zaproszonych instytucji zapraszamy do siedziby Inspektoratu ZUS w Brodnicy, ul. Mały Rynek 5.

 Bożena Maria Wankiewicz

Rzecznik Prasowy

 

O/ZUS w Toruniu

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna